PODZIMNÍ ŠPERKAŘSKÝ VÍKEND ZNOJMO

  
 
 

Víkendový relaxačně – řemeslný pobyt v historickém centru Znojma  

s výrobou cínovaných šperků, poznáváním krás města i ochutnávkou místních vín.

 

26. - 28. října 2018

Ubytování - pohodlně zařízený internát speciální školy. Dvou a třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením. K dispozici plně vybavená kuchyňka s možností vaření.

 

Parkování je možné na nedalekém Horním náměstí na placeném parkovišti /o víkendu zpoplatněno pouze v sobotu dopoledne/ nebo mimo centrum.

 

V bezprostředním okolí se nacházejí historické památky, vstup do podzemí,  Znojemský hrad, Rotunda sv. Kateřiny, kavárny, restaurace a prodejna Stella, kde je možné za výhodné ceny koupit nejen krásné polodrahokamy do šperků. Vlakové a autobusové nádraží je vzdálené cca 1 km.

 

Tvoření – výroba šperků technikou měkkého pájení a nově také zdobení skleniček na víno ve společenské místnosti přímo v místě ubytování. Zapůjčení veškerého potřebného vybavení k tvorbě. Možnost konzultací spojených s  výrobou cínovaných šperků, předávávání osobních zkušeností, návštěva šperkařského ateliéru ArtFashion s možností zvýhodněných nákupů autorských šperků i materiálu na výrobu šperků.

 

Program – součástí programu kromě tvorby šperků, poznávací prohlídka města a pro zájemkyně možná ochutnávka a nákup vín místních vinařů.

 

Cena: 2.940,- Kč

V ceně ubytování, program.

Rezervace je platná po uhrazení pobytu.

 Pokyny k platbě budou zaslány společně s podrobným programem na email uvedený v přihlašovacím formuláři níže.

 
 Informace k pobytu ke stažení zde:
 
 
 
 
 
 

Přihláška Podzimní šperkařský víkend Znojmo

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: